foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:319267

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
flaga polski 300x199Zapraszamy do udziału w siódmej edycji konkursu poświęconego Naszemu Patronowi Janowi Pawłowi II. Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu jest WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ.
Kategorie konkursowe:
 1. Praca literacka (forma dowolna, np. opowiadanie, wywiad, pamiętnik, format A4, minimum 300 słów) na wybrany temat:
  1. Karol Wojtyła w latach 30- tych XX wieku – historia prawdziwa.
  2. O tym, jak Jan Paweł II postrzegał wolność i niepodległość .
 2. Album (wykonany w formacie A4, minimum 5 kartek) zatytułowany:
  1. Jan Paweł II o historii Polski
  2. Jan Paweł II o wolności i niepodległości
Kryteria oceniania wszystkich prac: pomysłowość, oryginalność, samodzielność, zgodność z tematem. Prace opatrzone metryczką (imię i nazwisko, klasa) należy składać  do 8 października 2018 r. u organizatorów konkursu( mgr Renata Gacki sala nr 104, mgr Katarzyna Gottwald –Tomaszewska gabinet pedagoga szkolnego, mgr Zofia Siegesmund-Imiłowska sala nr 201,  ks. Krzysztof Grzegorczyk sala nr 201). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 października 2018 r. podczas akademii z okazji Dnia Patrona.

Nauczyciele języka polskiego i historii organizują  

KONKURS  PLASTYCZNO-LITERACKI Polska Niepodległa 1918 -2018

Celem konkursu jest  szerzenie wiedzy na temat okoliczności odzyskania przez Polskę niepodległości, ukazanie osoby Józefa Piłsudskiego, propagowanie postaw patriotycznych, szerzenie wśród młodzieży wiedzy historycznej ,zachęcanie młodzieży do pracy twórczej.
Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów ZSTU (Technikum nr 12, VI Liceum Ogólnokształcące), którzy wykonają prace konkursowe indywidualnie.

Kategorie konkursowe:
 1. plakat przedstawiający  wizję odzyskania  przez Polskę niepodległości (praca może dotyczyć postaci, wydarzenia itp., plakat może być wykonany techniką dowolną, format A4 lub A3 - "Polska Niepodległa 1918 – 2018"),
 2. wiersz na temat odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wszystkie prace muszą być opatrzone danymi (imię i nazwisko ucznia, klasa). Prace należy dostarczyć do organizatorów konkursu do dnia 28 października 2018 roku. Uczeń może zgłosić tylko jedną pracę w każdej kategorii (można zgłosić plakat i wiersz, tylko plakat, tylko wiersz).

Komisja konkursu powołana przez Dyrektora Szkoły dokona oceny prac do 5 listopada  2018 r. Ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w czasie akademii z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

środa, 24 października 2019
Dziś imieniny:
Rafała, Marcina

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...