foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:331566

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
festiwal 2018"Niepodległa, niepokorna
zawsze była,będzie, jest.
Uskrzydlona bielą orła,
bije rytmem naszych serc.
Niepodległa,niepokorna
już nie zniknie nigdy z map.
Bo jest nasza, bo jest wolna,
bo na imię Polska, Polska ma."

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznych "Śpiewam Tobie Polsko", zorganizowanym z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem przedsięwzięcia było pobudzenie szkolnych i amatorskich zespołów muzycznych do wykonywania polskich pieśni patriotycznych oraz popularyzacja najbardziej wartościowych treści muzycznych i literackich w pieśniach. W skład zespołu wokalno - instrumentalnego weszli następujący uczniowie: Bożena Bartosik, Sandra Cimała, Bianka Imiolczyk, Vanessa Kędzia, Sara Krzychowicz, Kornelia Kurcz, Kinga Twardoch, Wiktoria Warczok i Michał Żabicki. Młodzież przygotowała trzy pieśni: "Niepodległa, niepokorna", ,,Maszerują strzelcy" oraz ,,Biały krzyż". W przesłuchaniach rejonowych grupa zakwalifikowała się do etapu finałowego, który odbył się 30.10.2018 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu.
Dziękujemy młodym artystom za przygotowanie wzruszającego występu i życzymy dalszych sukcesów.
festiwal 2018
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

czwartek, 05 grudnia 2019
Dziś imieniny:
Saby, Kryspina

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...