foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:304003
01Dnia 5 grudnia gościliśmy w naszej szkole twórców programu profilaktycznego "Przepis na sukces" - Bartłomieja Krakowiaka, Jakuba Nowaka oraz Łukasza Górnioka. Projekt opracowany przez młodych dla młodych, realizowany jest przez Fundację za Nim oraz współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości. Jego celem jest zapobieganie przestępczości wśród osób nieletnich, pomoc osobom pokrzywdzonym, wpłynięcie na zmianę myślenia na temat alkoholu, narkotyków, papierosów i innych używek oraz przekazanie pozytywnych wzorców. Spotkanie składało się z dwóch części: wykładu profilaktycznego - świadectwa życia rapera Jakuba Nowaka (Anatom) a także podróżnika i pisarza Bartłomieja Krakowiaka oraz koncertu z przekazem treści profilaktycznych. Wydarzenie to spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem młodzieży ze względu na szczery i autentyczny przekaz. Po zakończeniu programu nasi uczniowie mieli możliwość porozmawiania oraz zrobienia sobie pamiątkowej fotki
z naszymi gośćmi.
Bardzo dziękujemy realizatorom projektu za to, że podzielili się z nami swoim "Przepisem na sukces", życzymy wielu sukcesów w projekcie i mamy nadzieję na dalszą współpracę.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

poniedziałek, 26 sierpnia 2019
Dziś imieniny:
Marii, Zefiryny

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...