foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:304001
sir logoSerdecznie zapraszamy do kolejnej, trzeciej już edycji projektu Social Innovation Relay. SIR to międzynarodowy konkurs organizowany we współpracy z NN Grup, w którym uczniowie szkół średnich opracowują innowacyjne koncepcje biznesowe odpowiadające na potrzeby społeczne. Jest to wspaniała okazja, aby kształtować wrażliwość społeczną i postawy przedsiębiorcze, umiejętności rozwiązywania problemów, pracy w grupie, prezentacji i wielu innych. Projekt wykorzystuje metody blended learning. Do końca obecnego roku szkolnego uczniowie na zajęciach z wolontariuszami Nationale-Nederlanden dowiedzą się, co to jest przedsiębiorstwo społeczne i jak opracować pomysł na innowacyjny produkt lub usługę odpowiadający na potrzebę społeczną, rozwiążą quiz na dedykowanej platformie internetowej, a swoje pomysły będą mogli zaprezentować przed panelem sędziów. Dzięki uczestnictwu w SIR uczniowie zyskują doświadczenie i praktyczne umiejętności oraz profesjonalne doradztwo niezbędne dla rozwoju przyszłej kariery zawodowej dzięki zróżnicowanym formom mentoringu. Zwycięzcy polskiej edycji konkursu będą rywalizować z rówieśnikami z całego świata o tytuł najlepszej innowacji społecznej, a także o atrakcyjne nagrody.
Zarejestruj się do konkursu na stronie http://jayeapps.com/se360/index.php?pg=register i stwórz profil swojej drużyny. Rejestrować drużyny można od 1 grudnia 2018 do 28 lutego 2019 r.
Szczegóły wraz z harmonogramem projektu udostępnia mgr Monika Wójcik.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

poniedziałek, 26 sierpnia 2019
Dziś imieniny:
Marii, Zefiryny

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...