foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:294652
walentynki201914 luty to wyjątkowy dzień dla wielu ludzi. Również szkolne zwyczaje pamiętają o dniu zakochanych. Samorząd Uczniowski zorganizował tak zwaną "pocztę walentynkową". Cała zabawa polega na tym, że wypełnioną i zaadresowaną walentynkę wrzucamy do specjalnie przygotowanego pudełka, które pełni funkcję skrzynki pocztowej. Samorząd Uczniowski przygotował również serduszka jako kartki walentynkowe. Wyznaczone osoby, jako listonosze walentynkowej poczty, zbierają korespondencję, a następnie roznoszą je ich adresatom. Taka poczta walentynkowa ma być dla uczniów pewnego rodzaju urozmaiceniem szkolnej codzienności. Szkolne walentynki i organizowana poczta może okazać się świetnym pomysłem na wyznanie swoich uczuć. Od piątku - 1 lutego można wysłać walentynkę dla swojej miłości wrzucając kartkę do skrzynki umieszczonej na I piętrze. Skrzynka poczty walentynkowej będzie działała do czwartku – 7 lutego. Listy w piątek - 8 lutego zostaną przekazane adresatom.
Bawmy się!!!
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

środa, 17 lipca 2019
Dziś imieniny:
Anety, Bogdana

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...