foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:294651
"Gotowanie jest jak miłość.
Należy do niego podejść bez opamiętania
albo nie podchodzić wcale"
- Harriet van Horne

warsztaty kulinarne 20191 lutego w ramach spotkań Powiatowej Reprezentacji Młodzieży w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich odbyły się Warsztaty Kulinarne. Na warsztatach była obecna młodzież szkół Powiatu Tarnogórskiego wraz z opiekunami Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Przed przystąpieniem do części praktycznej przybyłych gości przywitali dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich Tomasz Respondek oraz Katarzyna Gąsewicz – Kluba - opiekun Powiatowej Reprezentacji Młodzieży z Gastronomika. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 2d technikum Bożena Bartosik, Laura Ciborowska i Zuzanna Małysa. Nad częścią praktyczną czuwali profesjonaliści, nauczyciele zawodu oraz uczniowie z gastronomika przygotowujący się do zawodu kucharza. W warsztatach wzięło udział ponad 30 uczniów, którzy w zespołach przygotowywali wspaniałe wypieki na słodko i na słono. Każda szkoła otrzymała dyplomy i podziękowania za aktywny udział w warsztatach. Młodzież wykazała się ogromnym zaangażowaniem i talentem. Kto wie czy ta zabawa nie rozbudzi wśród uczniów ukrytych talentów kulinarnych.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

środa, 17 lipca 2019
Dziś imieniny:
Anety, Bogdana

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...