foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:304003
09W dniu 12.03.2019r. uczniowie Paulina Ślimak, Jakub Korab, Bartosz Poniszowski, Oskar Wojsyk (klasa 2dT) Joanna Staśkiewicz (klasa 3dT), szkoły wzięli udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W konkursie, w sumie udział wzięło ponad 300 uczniów z 60 szkół średnich z całej Polski. Dla Naszych uczniów było to ciekawe doświadczenie związane z tematyką zawodową oraz pierwsze spotkanie z wyższą uczelnią. Uczniowie musieli odpowiedzieć na 25 pytań zamkniętych (test jednokrotnego wyboru) oraz pięć otwartych.
Wspomniana uczelnia wspiera inicjatywy, mające na celu promocję kształcenia na kierunkach szczególnie ważnych dla rozwoju gospodarki krajowej i zagranicznej. WSB przygotowuje wykwalifikowane kadry inżynierskie i menedżerskie dla branży TSL oraz prowadzi ścisłą współpracę z wiodącymi firmami tego typu w kraju. Nasze województwo to jeden z najważniejszych rynków magazynowych i spedycyjnych w Polsce. Dzięki inwestycjom związanym z transportem region stał się ośrodkiem dystrybucyjnym na skalę krajową.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

poniedziałek, 26 sierpnia 2019
Dziś imieniny:
Marii, Zefiryny

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...