foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:294649
W dniu 05.032019r. w naszej szkole spotkała się z uczniami Naczelnik ds. Pracowniczych Śląskiego Zakładu Spółki PKP Cargo - pani Jolanta Mirańczuk. Oferta, z którą przybyła, to stypendium naukowe dla uczniów, kształcących się w zawodach: Technik Transportu Kolejowego. Uczniowie tych klas mają możliwość już od klasy 3 otrzymywać 500zł stypendium za wyniki w nauce, a po ukończeniu szkoły zagwarantowane zatrudnienie w spółce. PKP Cargo to przewoźnik towarowy, który na przestrzeni ostatnich lat, intensywnie się rozwija, a od 2016 roku jest stałym partnerem naszej szkoły i współpracuje z nami na bazie kształcenia dualnego. Młodzież realizuje w spółce praktyki, które przygotowują ich do pracy w zawodzie. Spółka chce podnosić standardy tego kształcenia poprzez nagradzanie ambitnej i zaangażowanej młodzieży. Korzyści dla uczniów są dwojakie: własne środki finansowe już na etapie nauki oraz pewna praca w rozwojowym przedsiębiorstwie. Program realizowany jest juz po raz drugi.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

środa, 17 lipca 2019
Dziś imieniny:
Anety, Bogdana

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...