foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:294649
04Jakie to uczucie wyleczyć robota humanoidalnego, który w wyniku wypadku stracił pamięć? Wiedzą to z pewnością uczestnicy wycieczki do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, którzy 10 maja wzięli udział w zorganizowanych tam warsztatach z robotyki. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów, robot NEO odzyskał pamięć oraz sprawność ruchową, a uczestnicy warsztatów mieli niecodzienną okazję spróbować swoich sił w programowaniu i rozwiązywaniu zadań logicznych. Podczas wycieczki mieliśmy też okazję zwiedzić samo Centrum, które zachwyciło nas ilością niecodziennych eksperymentów i ciekawostek, które mogliśmy poznać. Udział uczniów w wycieczce był częścią realizowanego w naszej szkole projektu europejskiego "Moje powodzenia edukacyjne kluczem do sukcesu zawodowego". Wkrótce kolejne grupy uczniów będą brać udział w podobnych wyjazdach.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

środa, 17 lipca 2019
Dziś imieniny:
Anety, Bogdana

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...