foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:311582

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
22Dnia 17 maja kolejna grupa uczniów wzięła udział w laboratorium robotyki zorganizowanym na terenie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wyjazd ten odbył się w ramach projektu europejskiego "Moje powodzenia edukacyjne kluczem do sukcesu zawodowego". Udział w zajęciach laboratoryjnych był dla uczniów ekscytującym przeżyciem, gdyż mieli możliwość nie tylko naprawy "schorowanego" Neo, ale po wyleczeniu robota mogli napisać autorski skrypt, który realizował Neo.
Po zakończonych zajęciach w laboratorium uczniowie mogli sami sprawdzić możliwości, jakie atrakcje oferuje Centrum Nauki. Zadatki logiczne, doświadczenia fizyczne, udział w teatrze robotycznym oraz teatrze wysokich napięć, miniwarsztaty, pokazy naukowe, to zaledwie ułamek tego co inspiruje do obserwacji, doświadczeń, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi młodego człowieka.
Wyjazd dostarczył młodzieży wielu wrażeń, które zapiszą się na długo w ich pamięci, a ponadto mogli się oni przekonać, że nauka nie musi być nudna.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

poniedziałek, 23 wrzśenia 2019
Dziś imieniny:
Bogusława, Tekli

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...