foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:311568

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
angMiło nam poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego FOX nasza szkoła zajęła 6 miejsce w powiecie, dzięki wysokiemu wynikowi uczennicy klasy 2aLO, Bianki Imiolczyk. Drugie miejsce w naszej szkole zajął uczeń klasy 2dT, Wojciech Przyklenk, a miejsce trzecie zdobyła uczennica klasy 2aLO, Martyna Kiołbasa. Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
W wewnątrzszkolnym konkursie na najciekawsze opowiadanie w języku angielskim zwyciężczynią została Bianka Imiolczyk, której opowiadanie było niezwykle oryginalne i piękne. Zdobywcą drugiego miejsca został Krzysztof Pająk, a trzecie miejsce zajął Wojciech Przyklenk (kl.2dT). Wybór zwycięzców był niezwykle trudny, gdyż wszystkie opowiadania odznaczały się wysokim poziomem językowym i opierały się na interesujących pomysłach. Gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

poniedziałek, 23 wrzśenia 2019
Dziś imieniny:
Bogusława, Tekli

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...