foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:311587

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
02W środę 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen, odebrali świadectwa z wyróżnieniem z rąk Pani Wicedyrektor, mgr Jadwigi Gulby - Wysockiej. Młodzież, która szczególnie angażowała się w życie szkoły, np. poprzez udział w zawodach sportowych, konkursach, czy akcjach wolontariatu, została uhonorowana dyplomami. Na akademii mieliśmy zaszczyt gościć Pana Wojciecha Kwiatkowskiego - Dyrektora Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach oraz Panią Teresę Lewicką, którzy wręczyli nagrody dla stypendystów z Technikum nr 12, za co serdecznie dziękujemy. Młodzież naszej szkoły przedstawiła krótki program artystyczny, po którym uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie spotkanie z wychowawcami w tym roku szkolnym. Chwilę później powitaliśmy wakacje.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

poniedziałek, 23 wrzśenia 2019
Dziś imieniny:
Bogusława, Tekli

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...