foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:319272

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
0111 września 2019 roku uczniowie klasy 3bLO wybrali się ze swoim wychowawcą oraz z pedagogiem szkolnym do Katowic na Wydział Prawa i Administracji. Tego dnia miało miejsce ciekawe wydarzenie, mianowicie SALON MATURZYSTÓW. Maturzyści mieli okazję zapoznać się z oferta edukacyjną śląskich uczelni wyższych: Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej. Wysłuchali także wykładu na temat matury z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Doktor Maria Romanowska mówiła o trudnościach w pisaniu interpretacji porównawczej oraz o sposobach ich rozwiązywania. Udzieliła maturzystom cennych wskazówek dotyczących pisania każdego tekstu argumentacyjnego. Omówiła błędy, które najczęściej popełniają maturzyści, wytłumaczyła, dlaczego zdanie "Moim kolejnym argumentem jest Lalka Prusa" nie jest argumentem. Dla uczniów klasy 3b była to kolejna lekcja języka polskiego związana z przygotowaniem do matury.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

środa, 24 października 2019
Dziś imieniny:
Rafała, Marcina

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...