foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:332254

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
01Uczniowie klas 3dT oraz 4dT o profilu technik transportu kolejowego dnia 20.11. 2019 r. odwiedzili przedsiębiorstwo Chemet S.A w Tarnowskich Górach. Jest to jeden z wiodących producentów urządzeń ciśnieniowych oraz wagonów cystern kolejowych w Europie oraz jeden z największych pracodawców w powiecie tarnogórskim. Uczniowie poznali specyfikę produkcji kompletnych cystern kolejowych na terenie Wydziału Produkcji Zamiejscowej na ulicy Zagórskiej 167 w Tarnowskich Górach. Dowiedzieli się jak wygląda kompletna cysterna kolejowa do przewozu gazów skroplonych (propan, butan, LPG oraz ich mieszanin), jak odbywa się proces transportu wewnętrznego na terenie zakładu, ale również zostali zapoznani z procesem rekrutacji i zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Serdecznie dziękujemy pani Karinie Legierskiej oraz Panu Maciejowi Petrolewiczowi za podzielenie się wiedzą i poświecenie nam cennego czasu.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

niedziela, 08 grudnia 2019
Dziś imieniny:
Marii, Swiatozara

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...