foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:332256

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
09W dniu 28.11.2019 w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych im.Jana Pawła II w Tarnowskich Górach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych VI Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum nr 12.
W uroczystości udział wzięli posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej pani Barbara Dziuk oraz pan Tomasz Głogowski, członek Zarządu Powiatu Tarnogórskiego pan Stanisław Torbus, Komendant WKU w Gliwicach ppłk Mirosław Stefanów, Dowódca 5 Pułku Chemicznego im.gen.broni Leona Berbeckiego  płk Mirosław Kobryń, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach bryg. Piotr Krężel , przedstawiciele policji, straży granicznej, Dyrektor Zakładów Linii Kolejowej PKP PLK w Tarnowskich Górach pan Wojciech Kwiatkowski, Dyrektor PKP CARGO  Śląski Zakład Spółki pan Zenon Zemła.
Wśród gości byli przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz rodzice uczniów.
Uroczystość miała podniosły charakter i wojskową oprawę, gdyż ZST-U w Tarnowskich Górach jest szkołą pilotażową MON realizującą program Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych.
Po ślubowaniu uczniów w drugiej części uroczystości miało miejsce podpisanie porozumienia o współpracy szkoły z PKP CARGO Śląskim Zakładem Spółki, gdyż Technikum nr 12 kształci młodzież w zawodzie „technik transportu kolejowego”.
Dyrektor szkoły wyraża wdzięczność wszystkim gościom, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

niedziela, 08 grudnia 2019
Dziś imieniny:
Marii, Swiatozara

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020
plan lekcji

2003 - 2019 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...