foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:344610

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
sir logoSerdecznie zapraszamy do kolejnej, czwartej już edycji projektu Social Innovation Relay. SIR to międzynarodowy konkurs organizowany we współpracy z NN Grup, w którym uczniowie szkół średnich opracowują innowacyjne koncepcje biznesowe odpowiadające na potrzeby społeczne. Jest to wspaniała okazja, aby pomóc uczniom kształtować wrażliwość społeczną i postawy przedsiębiorcze, umiejętności rozwiązywania problemów, pracy w grupie, prezentacji i wielu innych. Projekt wykorzystuje metody blended learning. Do końca obecnego roku szkolnego uczniowie na zajęciach z wolontariuszami Nationale-Nederlanden dowiedzą się, co to jest przedsiębiorstwo społeczne i jak opracować pomysł na innowacyjny produkt lub usługę odpowiadający na potrzebę społeczną, rozwiążą quiz na dedykowanej platformie internetowej, a swoje pomysły będą mogli zaprezentować przed panelem sędziów. Zwycięzcy polskiej edycji konkursu będą rywalizować z rówieśnikami z całego świata o tytuł najlepszej innowacji społecznej, a także o atrakcyjne nagrody. Szczegóły oraz harmonogram projektu udostępnia Pani mgr Monika Wójcik. Zapraszamy!
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

sobota, 18 stycznia 2020
Dziś imieniny:
Młalgorzaty, Piotra

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020

2003 - 2020 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...