foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:344618

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
02W dniu 18.12.2019r. kadeci klasy 3aLO zostali poddani ocenie poziomu wyszkolenia w ramach egzaminu kończącego 1,5.roczny okres realizacji przedmiotu Edukacja Wojskowa. Zgodnie z określonymi w programie nauczania przedmiotu metodami pomiaru i oceny osiągnięć uczniów egzamin został podzielony na dwie części. Sprawdzian wiedzy teoretycznej oraz sprawdzian umiejętności praktycznych w formie tzw. „ścieżki taktycznej” obejmujących ciąg następujących po sobie stanowisk, w których sprawdzane były wybrane umiejętności z taktyki, szkolenia strzeleckiego, szkolenia medycznego, topografii, musztry oraz rodzajów wojsk przygotowanych przez instruktorów z 5.Tarnogórskiego Pułku Chemicznego im. gen broni Leona Berbeckiego. Na ścieżce taktycznej kadeci zrealizowali wszystkie zagadnienia na bardzo wysokim poziomie, wyniki sprawdzianu teoretycznego poznają w najbliższych dniach.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

sobota, 18 stycznia 2020
Dziś imieniny:
Młalgorzaty, Piotra

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020

2003 - 2020 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...