foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:344609

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
06W dniu 4 grudnia uczniowie klasy 2c T oraz 3d T wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Chorzowie. Zajęcia miały ciekawą formę wymagającą zaangażowania wszystkich uczestników. W takiej przyjazdnej formule mogli się przekonać, że kreatywność bardzo przydaje się w życiu i jest motorem rozwoju otaczajacego świata oraz jak mogą ją rozwijać u siebie. Poznali również praktyczne rady na opanowanie tremy w czasie wystąpień publicznych. Przeprowadzane ćwiczenia oprócz swojej roli edukacyjnej sprawiły wszystkim dużo frajdy:). Za aktywny udział w zajęciach przyznawane były nagrody!
Materiały do warsztatów powstały we współpracy z psychologami i trenerami, dlatego ich tematyka jest dostosowana do potrzeb i poziomu uczniów szkół średnich.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

sobota, 18 stycznia 2020
Dziś imieniny:
Młalgorzaty, Piotra

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020

2003 - 2020 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...