foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry
tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:356928

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
walentynkiWalentynki to wyjątkowy dzień dla wielu ludzi. Również szkolne zwyczaje pamiętają o dniu zakochanych. Samorząd Uczniowski zorganizował tak zwaną "pocztę walentynkową". Wypełnioną i zaadresowaną walentynkę można wrzucić do specjalnie przygotowanego pudełka, które pełni funkcję skrzynki pocztowej. Samorząd Uczniowski przygotował również serduszka jako kartki walentynkowe. Wyznaczone osoby, jako listonosze walentynkowej poczty, zbierają korespondencję, a następnie roznoszą je ich adresatom. Taka poczta walentynkowa ma być dla uczniów pewnego rodzaju urozmaiceniem szkolnej codzienności. Szkolne walentynki i organizowana poczta może okazać się świetnym pomysłem na wyznanie swoich uczuć. Od środy - 12 lutego można wysyłać kartki dla swojej Walentynki wrzucając je do skrzynki umieszczonej na parterze (przy wejściu głównym). Skrzynka poczty walentynkowej będzie działała do piątku – 14 lutego. Listy w piątek tj.14 lutego zostaną przekazane adresatom.
Bawmy się!!!
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

środa, 26 lutego 2020
Dziś imieniny:
Mirosława, Aleksandra

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2020/2021

2003 - 2020 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...