foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:180456
Sprawozdanie z realizacji planu pracy Samorządu Uczniowskiego
oraz Powiatowej Reprezentacji Młodzieży
w roku szkolnym 2015/2016
w Zespole Szkół Techniczno – Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
 
 
 1. Przygotowanie i udział w pochodzie „Gwarków” – regionalnej uroczystości w Tarnowskich Górach.
 2. Uczniowie klas drugich wzięli udział w imprezie, zaprezentowali się przedstawiając pomysły i przygotowali transparenty – promocja szkoły.
 3. Przygotowanie konkursu „Najpiękniejsza kartka świąteczna i stroik bożonarodzeniowy” - kultywowanie i podtrzymywanie tradycji i folkloru związanego ze świętami bożonarodzeniowymi, pobudzanie aktywności twórczej uczniów. Prace wykonane własnoręcznie przez młodzież naszej szkoły zostały wręczone na spotkaniu świątecznym Powiatu Tarnogórskiego zorganizowanym w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Samorząd Uczniowski naszej szkoły przygotował na to spotkanie część aranżacyjną stołu i upominki dla szkół powiatu tarnogórskiego i przedstawicieli Starostwa.
 4. Przygotowywanie gazetek tematycznych (wg potrzeb) w gablocie ściennej przez Samorząd Uczniowski – sekcja kulturalno - dekoracyjna.
 5. Przygotowanie dekoracji świątecznej szkoły – Samorząd Uczniowski.
 6. Przygotowanie dekoracji na uroczysta akademię z okazji Świąt Bożego Narodzenia – Samorząd Uczniowski sekcja kulturalno – dekoracyjna.
 7. Przygotowanie akademii z okazji pożegnania klas maturalnych – część artystyczna i dekoracyjna.
 8. Przygotowanie i przeprowadzenia poczty walentynkowej w szkole. Uczniowie klasy II a LO przygotowali kartki walentynkowe, które można było zakupić na terenie szkoły. 
 9. Pełnienie funkcji opiekuna Powiatowej Reprezentacji Młodzieży.
W ramach prac Powiatowej Reprezentacji Młodzieży młodzież reprezentująca naszą szkołę wzięła udział w przedsięwzięciach:
 • W Zespole Szkół Artystyczno – projektowych odbyły się warsztaty pn. „Kreowanie wizerunku”, na których musiała wykonać LOGO PRM. Młodzież reprezentująca naszą szkołę Agata Jeż i Karol Mazur z klasy I c LO zajęli II miejsce wśród szkół powiatu tarnogórskiego (październik).
 • W Zespole Szkół Techniczno – Usługowych w Tarnowskich Górach odbył się etap szkolny konkursu powiatowego „Radosne święta – twórcze święta”. W finale konkursu Marta Cogiel z klasy I b LO zajęła II miejsce (grudzień)
 • W Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim odbyło się spotkanie świąteczne, na którym młodzież naszej szkoły wręczyła własnoręcznie zrobione kartki świąteczne i złożyła życzenia świąteczno – noworoczne Staroście Tarnogórskiemu (grudzień).
 • 16 - 18. 04. 2016r odbyła się wycieczka Powiatowej Reprezentacji Młodzieży - MŁODOPOLSKA MAŁOPOLSKA. Młodzież odwiedziła m.in Kraków, Zakopane, Porębę Wielką i Kalwarię Zebrzydowską. Ostatni dzień wycieczki spędzili w Bukowinie Tatrzańskiej w Termach (kwiecień).
 • Uczennice naszej szkoły wzięły udział w Powiatowym Turnieju Humanistycznym pod patronatem Starosty Powiatu Tarnogórskiego. Uczestnicy sprawdzili swoje umiejętności w zadaniach dotyczących biografii i twórczości Henryka Sienkiewicza. Uczestnicy projektowali logo promujące twórczość Henryka Sienkiewicza, redagowali list gończy za bohaterem literackim i wykazywali się umiejętnościami analitycznymi tekstów. W konkursie literackim naszą szkołę reprezentowały: Marta Wilk z klasy I b LO i Sandra Plewnia z klasy I c LO zajmując II miejsce (maj).

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

sobota, 16 grudnia 2017
Dziś imieniny:
Albiny, Zdzisławy

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2017/2018
plan lekcji

2003 - 2017 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. czytaj więcej...