foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:228959
olimpiada przedsiebiorczosci 2017Właśnie ruszył nabór zgłoszeń do XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów jest "Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia". Zachęcam uczniów do udziału ponieważ czekają bardzo atrakcyjne nagrody, m. in. wysokiej klasy sprzęt cyfrowy o wartości różniącej się w zależności od zajętego miejsca, jak również specjalne uprawnienia w postępowaniach kwalifikacyjnych do szkół wyższych.
Laureaci i finaliści Olimpiady Przedsiębiorczości stopnia centralnego przyjmowani są na I rok studiów pierwszego stopnia na dowolny kierunek studiów, w ramach limitów miejsc dla poszczególnych kierunków.
Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Olimpiada realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Jest ona wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Szczegółowych informacji o przebiegu konkursu udziela mgr Monika Wójcik. Termin zgłoszeń upływa 30 października.

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

czwartek, 19 lipca 2018
Dziś imieniny:
Wincentego, Wodzisława

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2018/2019
plan lekcji

2003 - 2018 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...