Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II Zajęcia o Służbie Więziennej w Areszcie Śledczym w Bytomiu

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:232495
01W czwartek 14 grudnia klasa 2b LO wraz z panią mgr Aleksandrą Wachla i panią mgr Renatą Gacki udała się na spotkanie informacyjne na temat działalności Służby Więziennej do Aresztu Śledczego w Bytomiu. Uczniowie wzięli udział w prelekcji na temat działalności i historii Służby Więziennej oraz zasadach rekrutacji pracowników. Uczniowie mieli również okazję zwiedzić poszczególne pomieszczenia Aresztu Śledczego. Z perspektywy uczniów, wyjazd był bardzo ciekawy i pouczający, gdyż ukazał nieznane im dotąd realia Służby Więziennej.
O spotkaniu można przeczytać również na stronie internetowej Aresztu Śledczego W Bytomiu:
http://www.sw.gov.pl/aktualnosc/areszt-sledczy-w-bytomiu-zajecia-o-sluzbie-wieziennej-dla-klasy-mundurowej

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

poniedziałek, 20 sierpnia 2018
Dziś imieniny:
Bernarda, Samuela

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2018/2019
plan lekcji

2003 - 2018 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...