foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:237781

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
24.01.2018 r. w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych po raz kolejny odbyła się Zimowa Spartakiada Dzieci "sprawnych inaczej" należących do Stowarzyszenie "Serdeczni". Po uroczystym powitaniu wszystkich uczestników, ich rodziców oraz zaproszonych gości przez dr Gabrielę Kowalską rozpoczęto Spartakiadę. Uczniowie naszej szkoły reprezentowani przez Oliwię Rodzim, Sarę Krzychowicz, Martynę Madej, Kornelię Kurcz, Fryderyka Smolarza. Klasa wojskowa wraz z wychowawczynią mgr Weroniką Lis przygotowała program artystyczny.
W uroczysty sposób wprowadzono sztandar Stowarzyszenia „Serdeczni” oraz odczytano słowa przysięgi sportowej, które brzmią następująco: "Wykazując się swoją niezłomną wolą bycia najlepszym, przystąpię do udziału w zawodach sportowych. Zmierzę się z samym sobą i wygram, dając z siebie wszystko". W ramach zawodów nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły, mgr Magdalena Poźniak i mgr Marian Respondek przygotowali specjalny zestaw ćwiczeń i konkurencji sportowych między innymi gry
i zabawy orientacyjno – porządkowe, gry i zabawy rzutne, kopne, bieżne, rzuty do kosza, tory przeszkód, przeciąganie liny. Wielu rodziców uczestniczących w Spartakiadzie dopingowało swoje dzieci. Na zakończenie prezes stowarzyszenia Gabriela Kowalska, wręczyła wszystkim uczestnikom złote medale, okolicznościowe dyplomy, słodycze oraz maskotki.

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

sobota, 23 wrzśenia 2018
Dziś imieniny:
Bogusława, Tekli

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2018/2019
plan lekcji

2003 - 2018 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...