UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry
tel: 32 719 11 58

wosp

Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

Panel logowania

Panel logowania przeznaczony tylko dla nauczycieli ZSTU

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:478355

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
roundDrodzy uczniowie,
serdecznie zapraszam wszystkich uczniów zainteresowanych programowaniem  do wzięcia udziału w programie "Wakacje z Gigantami", czyli darmowych  lekcjach programowania.

"Wakacje z Gigantami" to cykl 5-ciu zajęć online w formie webinaru,  które mogą być okazją do rozpoczęcia przygody z programowaniem w trakcie  przerwy wakacyjnej.  Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z  programowania w języku Scratch lub Python. Ostatnie zajęcia natomiast  poświęcone będą bezpiecznemu korzystaniu z Internetu.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe,  dla których program został specjalnie dopasowany. Warsztaty będą  prowadzone w formie webinaru. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne  (1,5 h).

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferująca  od ponad 5 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy  prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz  specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.
WAKACJE Z GIGANTAMI: PYTHON, 13-18 LAT

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia poprzez poniższy formularz:
FORMULARZ ZAPISU

Drodzy uczniowie!
W te wakacje możecie spróbować swoich sił w programowaniu! Jeśli lubicie  spędzać czas przed komputerem i interesuje Was świat nowych  technologii, weźcie udział w darmowych warsztatach online z  programowania w języku Scratch lub Python!

Zapiszcie się na "Wakacje z Gigantami" i przekonajcie się czy drzemie w Was natura kodera!
rekrutacja2021/2022
wniosek
molnet plus
uonet+

czytaj pl 2017 plakat

środa, 20 października 2021
Dziś imieniny:
Ireny, Jana

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman

2003 - 2021 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska