UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry
tel: 32 719 11 58

wosp

Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

Panel logowania

Panel logowania przeznaczony tylko dla nauczycieli ZSTU

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:478377

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
CosmicChallenge
Fundacja "SpaceShip" zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych tematyką Kosmosu do udziału w programie edukacyjnym "Cosmic Challenge". II edycja programu skierowana jest do uczniów szkół średnich z całej Polski i realizowana jest we współpracy z ośrodkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej – European Space Security and Education Centre.
Challange ma na celu rozwój edukacji interdyscyplinarnej oraz zachęcenie do rozwijania swych pasji i zainteresowań. Nagrodą w konkursie będzie, sfinansowany przez Organizatora, wyjazd zwycięzców do European Space Security and Education Centre w Redu (Belgia). Program został objęty patronatem honorowym Polskiej Agencji Kosmicznej, Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk.
W ramach I etapu konkursu osoby zainteresowane udziałem w programie będą miały przygotować pracę pisemną nt."Gdzie powinna powstać pierwsza stała baza na Marsie i dlaczego?". Prace w ramach I etapu konkursu można przesyłać w okresie 01.01.2021 r. – 28.02.2021 r. . W razie pytań prosimy o kontakt z panią Moniką Wójcik poprzez dziennik elektroniczny.
rekrutacja2021/2022
wniosek
molnet plus
uonet+

czytaj pl 2017 plakat

środa, 20 października 2021
Dziś imieniny:
Ireny, Jana

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman

2003 - 2021 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska