UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry
tel.: 32 719 11 58

akademia sukcesu

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
konkurs ekumenicznyZ radością informujemy, że uczennice Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach - Monika Magdziak i Weronika Cudok otrzymały wyróżnienie w Ekumenicznym Archidiecezjalnym Konkursie Plastycznym. Szkolnym koordynatorem konkursu był mgr Adam Pietryga.
Organizatorem konkursu była Archidiecezjalna Komisja ds. Ekumenizmu i Dialogu Międzyreligijnego Archidiecezji Katowickiej, Śląski Oddział Polskiej Rady Ekumenicznej, Akademia Ekumeniczna w Katowicach, IV Liceum Ogólnokształcące im. Herberta Clarka Hoovera w Rudzie Śląskiej oraz Inicjatywa Oecumenica Silesiana.
Przedmiotem konkursu było wykonanie przez uczestników pracy plastycznej o tematyce biblijnej, uwzględniającej tegoroczny temat, który został zaczerpnięty z Nowego Testamentu:
"Bądźcie miłosierni, jak miłosierny jest wasz Ojciec" (Łk 6,36 BE)
Celem konkursu było zachęcenie uczniów do lektury Pisma Świętego, propagowanie postawy szacunku, tolerancji, zrozumienia chrześcijan i innych religii, a także popularyzacja ekumenizmu i otwartości na człowieka oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i komputerowych.
Naszym uczennicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
rekrutacja2021/2022
molnet plus
uonet+

czytaj pl 2017 plakat

piątek, 18 czerwca 2021
Dziś imieniny:
Marka, Elżbiety

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman

2003 - 2021 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska