UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry
tel.: 32 719 11 58

akademia sukcesu

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
03Dzięki inicjatywie przewodniczącej klasy w środę  2 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 2f (klasa policyjna) wybrali się na wycieczkę integracyjną do Zbrosławic, by tam pograć w paintball. Podzieleni na dwie drużyny dzielnie  walczyli o zwycięstwo!
Po długim czasie zdalnego nauczania i gier  komputerowych miło było spotkać się  z żywymi przeciwnikami na polu walki (zasadzić się na przeciwnika w jednym z  budynków, pokonywać  różnego rodzaju przeszkody z opon, drewna, murki, wały ziemne, toczyć walkę między drzewami, ukryć się za wałami.
Po zaciętej walce na ogrodzonym terenie uczniowie odpoczywali  przy ognisku w specjalnie przygotowanym do tego miejscu.
O tym, że był to bardzo udany dzień, świadczą uśmiechy na zdjęciach.
Serdecznie dziękuję Panu Sebastianowi Jarząbkowi oraz Panu  Jarosławowi Wesołkowi za opiekę  nad klasą 2f  w dniu wycieczki.

 

rekrutacja2021/2022
molnet plus
uonet+

czytaj pl 2017 plakat

piątek, 18 czerwca 2021
Dziś imieniny:
Marka, Elżbiety

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman

2003 - 2021 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska