UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry
tel: 32 719 11 58

wosp

Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

Panel logowania

Panel logowania przeznaczony tylko dla nauczycieli ZSTU

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:472363

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
17W dniach 16-22 sierpnia 2021 kadeci Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Tarnowskich Górach przy wsparciu 5. pułku chemicznego wzięli udział w VI Centralnym Zlocie Klas Mundurowych. Areną zmagań był poligon w Wędrzynie. W zlocie wzięło udział ponad 400 najlepszych uczniów z 17 szkół w całej Polsce. Nie było taryfy ulgowej, uczniowie zostali zakwaterowani na obozowisku namiotowym. Ćwiczenia były wymagające i niejednokrotnie kadeci mieli okazję się mocno spocić i ubrudzić – tematyka obejmowała m.in. elementy SERE, szturmowanie budynków, desant z transportera Rosomak, strzelanie na trenażerach, pokonywanie przeszkody wodnej na środkach przeprawowych i transporterach opancerzonych, ćwiczenia z taktyki, kierowanie symulatorem KTO JASKIER czy też pokonywanie toru napalmowego w masce przeciwgazowej oraz psychologicznego. Dodatkowo pokonywali Ośrodek Sprawności Fizycznej, zwiedzali Międzyrzecki Rejon Umocniony. Podczas zajęć z walki w bliskim kontakcie wskazówek udzielała osobiście brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 Monika MICHALIK. W ramach zlotu kadeci również rywalizowali między sobą w 7 konkurencjach. Tarnogórskim kadetom dorównali jedynie uczniowie z Nowego Sącza. Obydwa zespoły zwyciężyły w dwóch konkurencjach zostawiając w tyle pozostałe ekipy. Dodatkowo w konkursie wiedzy o patronie gospodarzy i misternie wykonanym proporcu 2 szwadronu 7.Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich uczniowie zajęli II miejsce zgarniając ostatecznie najwięcej nagród spośród uczestników zlotu. Na zakończenie podczas defilady zaprezentowali bardzo wysoki poziom wyszkolenia z musztry. Gratulujemy kadetom.

rekrutacja2021/2022
wniosek
molnet plus
uonet+

czytaj pl 2017 plakat

wtorek, 29 wrzśenia 2021
Dziś imieniny:
Michała, Michaliny

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman

2003 - 2021 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska