UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry
tel. sekretariat: 32 719 11 58
tel. pokój nauczycielski: 699 852 590

logo kolor

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
XX Dzień Papieski „TotusTuus”.
„Jestem cały Twój i wszystko, co moje, do Ciebie należy. Przyjmuję Ciebie całym sobą. Daj mi Swoje serce, Maryjo.” św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

Dnia11 października 2020r., w niedzielę poprzedzającą wybór Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską, obchodziliśmy w Kościele na całym świecie XX Dzień Papieski. Czas wspólnej modlitwy razem z obecnym papieżem Franciszkiem i poznawania nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II,upływa pod znakiem czytania listu pasterskiego, prowadzonych seminariów naukowych i panelów dyskusyjnych. Na Zamku Królewskim w Warszawie wręczana jest jedna z najbardziej prestiżowych nagród w kościele katolickim – TotusTuus.
Obchodom Dnia Papieskiego towarzyszą konkursy, wystawy, sztuki teatralne, wieczory poetyckie, imprezy sportowe, kulturalne, artystyczne, których zwieńczeniem jest organizowany rok rocznie Koncert Papieski.Ministranci, harcerze, osoby dorosłe zbierają pieniądze, które Fundacja Dzieła Nowego Tysiąclecia przeznacza na stypendia dla uzdolnionych młodych ludzi pochodzących z wiosek i małych miejscowości.Ten niezwykły czas wypełniają liczne nabożeństwa, czuwania modlitewne, medytacje oraz konferencje dotyczące życia Patrona Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Tarnowskich Górach.Hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego są słowa TotusTuus – Cały Twój Maryjo, dewiza, życiowe motto które ks. Karol Wojtyła zaczerpnął z książki św. Ludwika Marii Grignion de Montfort "Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny" i umieścił w swoim herbie.
Z tej okazji bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli, uczniów, pracowników obsługi do obejrzenia ciekawej katechezy okolicznościowej on-line "XX Dzień Papieski TotusTuus" i prezentacji multimedialnej wykonanej przez naszych uczniów.rekrutacja2022/2023
wniosek
molnet plus
uonet+

czytaj pl 2017 plakat

poniedziałek, 28 listopada 2022
Dziś imieniny:
Lesława, Zdzisława

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman

2003 - 2022 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska