UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry
tel.: 32 719 11 58

Wykaz podręczników dla uczniów klas 1
(wykaz zbiorczy; proszę zwracać uwagę na czerwone dopiski)

Wykazy podręczników dla pozostałych klas
(oznaczenia klas są takie, jak będą obowiązywać od września 2021)

 2aLO  3aLO  3dT
 2bLO  3bLO  3gT
 2cT  3cLO  3hT
 2dT  3eLO  4cT
   3fLO  4dT
akademia sukcesu

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
"Nowe zagrożenia- dopalacze"

W związku z rosnącym zagrożeniem życia i zdrowia dzieci i młodzieży, wynikającym z coraz powszechniejszej dostępności do substancji o działaniu psychoaktywnym (potocznie nazywanych "dopalaczami") nasza szkoła poszerzyła działania w zakresie profilaktyki narkomanii. Pragnąc zwiększyć świadomość uczniów na temat szkodliwości zażywania substancji psychoaktywnych ("dopalaczy") w dniu 27 kwietnia 2011r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem policji. Nadkomisarz Sebastian Korecki przeprowadził prelekcję skierowaną do klas pierwszych i drugich, w czasie której jasno i wyraźnie przedstawił on młodzieży zagrożenia oraz konsekwencje zdrowotne i prawne związane z zażywaniem substancji psychoaktywnych- "dopalaczy". Bardzo dziękujemy nadkomisarzowi Koreckiemu za tak wymowny przekaz oraz za współpracę z naszą szkołą.
Chcielibyśmy również włączyć w te działania rodziców naszych uczniów, gdyż tylko współpraca i wzajemne wspieranie się może skutecznie przyczynić się do rozwiązania pojawiających się problemów dotyczących młodzieży. Temat zagrożeń wynikających z zażywania wszelakich substancji psychoaktywnych wielokrotnie był poruszany na spotkaniach z rodzicami. Szkoła opracowała również ulotkę informacyjną zatytułowaną "Nowe zagrożenia- dopalacze", która zostanie wręczona rodzicom na ostatnim zebraniu w tym roku szkolnym tj. dnia 2 czerwca 2011r. W związku z nowymi zagrożeniami prosimy rodziców o szczególną uwagę, gdyż zbliżają się wakacje, a to - jak wiadomo- okres, który niesie wiele pokus! Obserwujmy, wspierajmy i rozmawiajmy z naszymi dziećmi!

Pedagog szkolny
mgr Katarzyna Gottwald-Tomaszewska
rekrutacja2021/2022
molnet plus
uonet+

czytaj pl 2017 plakat

wtorek, 03 sierpnia 2021
Dziś imieniny:
Lidii, Augusta

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman

2003 - 2021 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska