„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…”

28 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Tarnowskich Górach odbyła się uroczystość pożegnania klas maturalnych. W akademii tak szczególnej i wyjątkowej uczestniczyli dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice, przedstawiciele samorządów, linii kolejowych oraz służb mundurowych, a przede wszystkim tegoroczni absolwenci. Podczas uroczystości uczniowie klas mundurowych otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w realizacji programu nauczania w klasach ponadpodstawowych. W tym wyjątkowym dniu Pani Dyrektor Grażyna Kowalska rozdała uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz podziękowania dla rodziców. Życzyła absolwentom bardzo dobrych wyników na maturze, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz dokonania właściwego wyboru dalszej drogi życiowej.

Koniec uroczystości umilił występ artystyczny w wykonaniu uczniów klas III LO I IV T.