VIII Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego

Po raz czwarty ucznowie klas mundurowych o profilu Straż Graniczna wzięli udział w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego w Bytomiu.

Uczniowie Carmen Pozimski  🥇Mateusz Sołtysik🥇 i Daniel Przyrowski🥈 pokonali na trasie wielu zawodowych policjantów, żołnierzy a także funkcjonariuszy Straży Granicznej 😀 i wygrali po raz kolejny w  kategorii klasy mundurowe. Bieg to hołd dla zmarłego przed laty funkcjonariusza Policji st.sierż. Marka Sienickiego,  który zginął tragicznie na ulicach miasta Bytom próbując zatrzymać osoby podejrzane.

Cześć jego pamięci!

Pozostałe wpisy:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych odbyło się na placu szkolnym. Pani Dyrektor Grażyna Kowalska wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem , dyplomy

Więcej »

Sukces ucznia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż uczeń ZSTU, Igor Kowolik, spisał się bardzo dobrze na Mistrzostwach Śląska w pływaniu 🏊, które odbyły się w dniach